rozwoj osobisto_zawodowy2
Co oferuje?

Sesje coachingowe/ rozwój osobisto-zawodowy

Od wielu lat prowadzę indywidualne sesje coachingowe oraz konsultacje z obszaru rozwoju osobisto-zawodowego i budowania zdrowych relacji. Ważny jest dla mnie proces klienta, jego indywidualne potrzeby i tempo pracy.
Korzystam z wielu wypracowanych i sprawdzonych przeze mnie narzędzi z tego obszaru. Jestem certyfikowanym masterem metody Reiss Motivation Profile®.

Jak pracuję?

• Konsultacja wstępna (telefoniczna/ online)
Jest to tzw. sesja rozpoznawczo-zapoznawcza. Podczas spotkania będzie czas, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i oczekiwaniach, o sytuacji, w jakiej jesteś i dokąd zmierzasz. Jeśli nie wiesz, to też jest ok, bo w czasie sesji cel i potrzeby czasem się zmieniają. Coaching jest rozwojowym procesem zmiany, przez który pomogę Ci przejść i podjąć decyzje małymi krokami.

Wykonanie profilu Reiss Motivation Profile® (online)
Reiss Motivation Profile® (RMP) to naukowy pomiar wewnętrznej motywacji. Diagnozuje podświadome potrzeby, tzw. motywatory, które wpływają na nasze codzienne zachowania i decyzje. Ich zaspokajanie pomaga osiągnąć optimum zawodowej efektywności i życiowej satysfakcji. Jeśli czujemy się zdemotywowani lub wypaleni istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyczyną są niezaspokojone motywatory.

Świadomość naszych wewnętrznych motywatorów (tzw. driverów), pozwala nam odnaleźć sens naszego życia, zrozumieć co jest ważne dla nas i w relacji z innymi osobami. Dzięki tej świadomości łatwiej nam budować szczęśliwe relacje i żyć pełnią życia.

  • Sesje coachingowe 1:1 (online lub stacjonarnie)
W trakcie sesji omawiamy wyniki i ustalamy dalsze kroki naszej ewentualnej współpracy. Otrzymujesz również szczegółowy raport opisujący Twoje mocne strony, wskazówki rozwojowe oraz szereg dodatkowych informacji istotnych w życiu zawodowym i prywatnym, m.in. Jakie środowisko pracy jest dla mnie sprzyjające? Jakie cele będą dla mnie motywujące? Co jest moją największą siłą napędową? Jak postrzegają mnie inni? Jakie są moje życiowe wartości? Co jest moją strefą komfortu? Jak osiągnąć stan FLOW?
Przykładowy raport RMP: RMP.Ind.Raport.Profil_PrzykBadowy.pdf (reissprofile.pl)

Zapraszam do kontaktu

Anna Jaworska

+48 501 135 608

mediator.annajaworska@wp.pl